» Poradna » Programy

NFS Porsche a virtualní pamět WinXP

Mám velký problém se svou starší, ale velmi oblíbenou hrou NFS Porsche. Nemůžu jí spustit ve Win XP 512MB RAM a to z důvodu virtualní paměti (při spuštění hry HDD swapuje do nekonečna a musím PC restartovat na tvrdo). Neví někdo, jak by se měla nastavit virtualní pamět aby hra šla spustit. Před 512MB RAM jsem měl 256MB a dělalo to samé, tak jsem musel snížit virtualní pamět na cca 520MB a vše šlo OK. Nyní jsem koupil 512MMB RAM a ať nastavím swap jak chci, nahoru, nebo dolů, HDD jen swapuje jako šílenec a hru nelze vůbec spustit ani po několika minutách swapování. Díky.

Odpovědi na otázku

smaž soubor gimme.dll z adresáře s hrou a hra ti potom pojede jak z praku!

to je pravda.. nicmene.. fakci ti taky pres LAN ? nevim, jestli to s tim ma co delat, kazdopadne jsem narazil na nasl. probl. :ten co dela server se rozjede ale vzapeti mu vyskoci na obrazovku chyba (uz si to nepamatuju, nejaka instrukce ze souboru cpp ?) tato se stane az po odpoctu pri startu..klienta to akorat vykopne do menicka... je nekdo, kdo muze potrvrdit, ze chyba je jinde?

Díky, stáhl jsem ten Patch z odkzu od Zdeny a NFS Porsche funguje uplně v pohodě. Díky. Přes LAN nehraju, takže nemůžu poradit.

Update na verziu 3.5 .. .v roote hry si pozri subor version.txtRRK