Nforce2 integr. zvuk. 6ti kanál - nefungují filmy

Zdravim, potřeboval bych poradit jak zprovoznit 6ti kanálovej zvuk u týhle základky. Mám nainstalovaná ovladače na desku asi (4.xx) nevim přesně a s tim program Nvidia Mixer (v1.0), když se koukám na filmy s 6ti ch zvukem ve formátu ogg tak mi zvuk nejde, resp. jdou jen asi 2 hlasy (pozadí + jinej) nevíte někdo jak to přepnou aby mi to šlo normálně? Mám 2x repro. Dík

Odpovědi na otázku

koukam ze muj prispevek se kamsi ztratil takze este jednou sem...Cely problem je v tom, ze subwoofer sice chodi, ale ovladac je napsanej tak, ze frekvencni rozsah je 200Hz-10kH+ [ve winampu mam napsano toto: Supports sample rates from 200 Hz to 100000 Hz (continuous)] ale jak na to?Mne se osvedcil nasledujici postup:Dejme tomu, ze mam cistou instalaci Windows a u zvukovky mam "zluty vykricnik"a ted postup:1) stahnout tyto ovladace: "NVIDIA nForce System Drivers v3.75" (je mozne ze to bude fungovat i s jinymi verzemi) link je tady:http://us-download2.msi.com.tw/support/dvr_exe/mbd_dvr/N... mirror:http://us-download.msi.com.tw/support/dvr_exe/mbd_dvr/N... ) Ovladace naistalovat tim standartnim zpusobem tedy pustit "Setup.exe"3) Restart4) Nabehnuti Windows... a ted, nevim proc, ale pri pouziti techto ovladacu se mi v trayi nepousti ten ovladaci panel ty zvukovky - a to je dulezite nesmi se pustit jakmile se pusti je to spatne!!!(jde o soubor "\NVIDIA nForce System Drivers v3.75\AudioUtl\SSTray.exe")(pri pouziti original ovladacu stazenych z www.nvidia.com je to v [censored] 5) zvolit 5.1 zvuk (Start-Nastaveni-Ovladaci panely-Zvuky a zvukova zarizeni-karta hlasitost- oddil nastaveni reproduktoru-upresnit-karta reproduktory a zvolit "reproduktory surround sound 5.1" potvrdit OK [tenhle krok je doslova pro lamy ](sdileny krok)Chcete aby vam obycejne MP3 hraly v 5.1?------------------------------------------6) naistalovat winamp a kliknout uplne vlevo nahoru vypada to trochu jako dvojita ~ v classic skinu - options - preferences- oddil plugins - output - zvolit directsound - configure - a v katre device vybrat tu vasi zvukovku [tedy NVIDIA nForce(TM) Audio] a zaskrtnout "Allow hardware acceleration"!!! tenhle krok neni provedenej u 99% lidi co jsem navstivil tam maj "Primarni ovladac zvuku" a vyplou akceleraci date OK - close ; a ted pozor este jedna zrada! pro uzivatele Winampu 2.9x nesmite ho po tomhle kroku zavrit tim "krizkem", ale tou dvojitou ~ co je Ukázat celý příspěvek