» Poradna » Mobily

NFC programování

Zdravím všechny šikovné IT koumákyProsím, poradili byste mi nějaký zdroj/odkaz, dle kterého bych se mohla naučit programování NFC tagů?Např. ztlumení mobilu, přesměrování na jiné tel. číslo atd...Byl by tu někdo, kdo by mi byl ochotný odpovědět na pár technických věcí kolem NFC tagů?Moc děkuji a přeji pěkný den všem, Dana

Odpovědi na otázku

NFC se nijak neprogramuje. NFC je v podstatě pouze číslo a tu akci musíš nastavit v daném konrétním zařízení.

Stáhnout si do telefonu "automatizační" aplikaci (Tasker, Automate, MacroDroid,...) a naklikat akce které požaduji.NFC čip není nic jiného než nějaký identifikační řetězec, na který telefon po načtení nějak (dle nastavení) zareaguje....