» Poradna » Programy

NFC Aplikace na kartu

Zdravím , mohu se zeptat je nějaká aplikace na NFC uchování karty -> Mám školní průkaz (ISIC) a chtěl bych se dostat do školy přes mobil(NFC čip), jde to nějak a jak ?

Odpovědi na otázku

Má někdo odpověď ?

Kdyby ji měl, tak ji asi napíše, ne? Ne, taková appka není.

Do školy se přes mobil dostaneš snadno. ISIC kartu rozpusť v acetonu a čip s anténou si na mobil přilep.

Já lezu do baráku s tímhle - https://play.google.com/store/apps/detailsAkorát je potřeba mít v telefonu root a Xposed Framework.A samozřejmě záleží na typu čipu. Do práce mi to nefunguje, ale to je spíš tím, že v kartě je něco jiného, než NFC.

Tak vzhledem k tomu, že nejdou pořádně vkládat odkazy, přikládám název aplikace: NFC Card Emulator Pro

Jde to i s free verzí: NFC Card Emulator