» Poradna » Mobily

Nezvoní zvuky u sms

Zdravím,mám takový dotaz. Vlastním telefon Samsung Galaxy S5 mini a z ničeho nic přestal ohlašovat smsky, příchozí hovor ohlašuje normálně. Zkoušel jsem přeházet nastavení, nic se nestalo, tovární nastavení vidím jako tu nejkrajnější možnost. Nevíte někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

to se mi taky jednou přihodilo, pomohlo vypnout a zapnout...

Treba dať V nastaveniach ZVUKY A OZNÁMENIA potom APLIKAČNÉ OZNÁMENIA nájsť SMS a zrušiť BLOKOVAŤ OZNÁMENIA. Mne to pomohlo. Peter

dobra rada též jsem měl stejný problém a po tomto příspěvku se mi podařil vyřešit. Dík

Moc děkuji za radu, konečně se dozvím, že mi přišla sms 😉

Dík, mne to pomohlo na J5 2016.. dík

Díííky za tuto diskusi ! Konečně všechno zase funguje

Super, aj mne to pomohlo na Asus Zenfone 3 Max. Díky moc.

díky moc za radu,konecně mi vše funguje díky :)

Super, díky taky mi to pomohlo

Mám ten stejný problém (Samsung A3), ale bohužel ani změny vyzvánění, restartování ani "odblokování" nepomohlo. Nevíte, co by to mohlo být?

Mám samsung j3 a taky my nejde zvuk sms vyzkoušel sem snad všechno poradí my někdo diky

Problém u samsung A3 s neupozorněním na sms jsem řešil nedávno. Nastavení > správce aplikací > zprávy > oznámení. Tam jsem neměl povolený oznámení. Problém byl vyřešeny

Mně pomohlo u Xiaomi vypnout v možnostech pro vývojáře optimalizaci MIUI. Pak začali zvuky fungovat.

Huawei p20 taky pomohlo diky moc

Dík také mi pomohlo. R

Taky jsem řešila. Když jsem se hrabala v nastavení, zjistila jsem, že tam byla odložená aktualizace. Po ní již všechno funguje jak má :D mám Xiaomi Mi A2 Lite :D

Mám podobný problém (Honor 8A) ale s tím že všechny ostatní upozornění normálně vyzvání. Zkoušela jsem vše co tady kdo navrhuje ale neúspěšně. Pořád to nejde. Nenapadá někoho z vás co s tím. Děkuji

Ahoj všem, pomohlo mi naformátovat SD kartu a zvuky už fungují u smsky