» Poradna » Web a internet

Nezobrazující se naplánované příspěvky v události na Facebooku

Zdravím, již nějakou dobu se mi nezobrazují naplánované příspěvky v události na Facebooku.Jedná se o ty příspěvky, které čekají na zveřejnění. Když najedu do sekce naplánované, tak se žádné příspěvky nezobrazí, ale ty co byly dříve naplánovány se i přesto zveřejňují.Má někdo podobný problém?

Odpovědi na otázku

-vypnout add block-zkusit jiný prohlížeč-přidat na test mezi správce udalosti jiného uživatele a udělat test pod ním

To jsem samozřejmě zkoušel. Navíc se to děje ve všech událostech které spravuji.

Ahoj, děje si mi to samé, nemohu spravovat naplánované příspěvky v události, když ho naplánuji zmizí, sice se dle plánu zobrazí, ale když se do něj chci dostat druhou cestou přes spravovat příspěvky (je naplánovaný) tak tam není a nejde spravovat...

Mám ten stejný problém :D