» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nezobrazují se zvětšené aplikace a ani ikony, windows 10

Zdravím, už podruhé se mi stalo, že se mi na windows 10 nezobrazují ikony, a ani aplikace, které jsou zvětšené na plochu, neboli tak, že nemají okolo ten rámeček, na ploše se mi ani nezobrazují ikony, jako je koš, atd..., nemohu aplikace ani zmenšit, aby se mi zobrazily, omlouvám se, ale nemohu poskytnout fotku, píši to na mobilu, na PC se ani nedostanu na internet

Odpovědi na otázku

Už podruhé se ti stalo? Vyřeš to stejně jako poprvé.Krom toho můžeš provést obnovu systému, návrat k poslední funkční kofiguraci, obnovu ze zdravé zálohy atd. - to jsou přece základní věci...

Píši to nahoře, že mi nejde spustit žádná aplikace, nic, jenom windows okno a lupa, ale jinak prostě nic.Poprvé mi šly otevírat aplikace atd, ale to teď nejde

tak už nic, už se mi to povedlo vyřešit, jsem akorát neschopné kopyto :DJinak děkuji všem za pomoc

A co tak napsat kde byl problém (kromě sebekritiky) a jak jsi to vyřešil? Mohlo by to třeba v budoucnu pomoct dalším tazatelům.