» Poradna » Web a internet

Nezobrazují se videa

Dobrý den už 3 dny mi nefungují videa na FB,Twitteru a YT (buď je tam černý čtvereček nebo se zobrazí jenom obrázek s první vteřiny. Zkoušela jsem smazat historii, restartovat počítač ( viada chvíli šli, pak to začalo znovu) Používám prohlížeč GooglePoradíte mi, prosím

Odpovědi na otázku

Zkus si vypnout v Chrome hw akceleracichrome://settings/?search=akceler

Jiný prohlížeš,chromák nevyniká kvalitou. Popřípadě bod obnovení.