» Poradna » Mobily

Nezobrazuji se smajlici v SMS

Zdravim, mam iPhone XS a nezobrazuji se mi u SMS zprav emoji, zprava vypada naprikad takto:“Ahoj ????”Klavesnici s emoji mam v nastaveni pridanou, tak nevim co by mohlo byt za problem

Odpovědi na otázku

Tento clanek jsem jiz cetl, jedine co navrhuji jako reseni je pridani oficialni emoji klavesnice za predpokladu ze ji pridanou nemam, jenze ja ji pridanou mam a nefunguje to stejne

Pardon. Mel byt https://smartmania.cz/forum/viewtopic.phpVim akorat ze se nezobrazi u toho jehoz zarizeni to neprecte spravne ( kdysi jsme si posilali v Siemensich smajliky a nokie ukazaly jen otazniky

Místo smajlíků dostávám otazníky