» Poradna » Web a internet

Nezobrazují se mi obrázky na fb

Ahoj, mám takový problém nezobrazují se mi obrázky na fb na jiných stránkách se ukazují jen na fb ne. Díval jsem se na internetu po různých radách, nejčastější byla, že mám změnit v Nastavení Wifi adresu DNS na 8.8.8.8, ale to nepomohlo. Budu rád za každou přínosnou radu, děkuju

Odpovědi na otázku

Divná rada. Dej browser do továrního nastavení nebo zkus jiné browsery.

Tovární nastavení, pořát všude tovární nastavení...blbý pojem. Prostě defaultní nastavení prohlížeče.

Defaultní nastavení, pořát všude defaultní nastavení...blbý pojem. Prostě výchozí nastavení prohlížeče.

Defaultní nastavení čehokoli není blbý pojem, a je to už hodně starý pojem. Neví proč se místo toho zažalo používat to blbé "tovární nastavení".Defaultní nastavení = hezky česky výchozí nastavení. Docela přesný překlad, na rozdíl od "továrního nastavení". Tovární nastavení notebooku, tovární nastavení toho a tamtoho...v noteboocích to začali používat výrobci myslím, a laici to převzali, "zavedli" všude a od nich asi i někteří odborníci.

Zkus jiny prohlizec Operu nebo Explorer.

promaz si cache prohlizece, obcas muze pomoci i odstranit cookie facebooku