» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nezobrazují se ikony s obrázkem

Mám problém s tím že na ploše se mi nezobrazují u ikon obrázky, dejme tomu že mám Euro Truck Simulátor 2, tak na obrázku bych měl mít kamion, ale je tam jen takový papír, přikládám screen. Všechno až na Photoshop, Far Cry 3 a 4, Zaklínače, American Truck simulátor, Vietcong, Mafie a Chuchel, je originál koupený na Steamu. A dodal bych že jsem nedávno přemístil pár složek na disku do jiného disku. Ale pořád mi to nevysvětluje proč originální ETS nebo GTA nemá ikonu. A chytrá moudra o tom že mám udělat tovární nastavení a vše si legálně koupit si nechce ju? Nejsem milionář abych si kupoval starou hru kterou jednou dohraji a smažu :)

Odpovědi na otázku

Sorry jsem to ale jelito https://ctrlv.cz/vtFp

HLEDEJ !!!Nedávno se to tu řešilo. Já jsem měl podobný problém a pomohlo nainstalovat Codec Pack.

Díky za tip Jendo zkusím hledat dál no :(

Často pomůže smazání databáze ikon (cesta: C:\Users\"uživatel"\AppData\Local\IconCache.dbPo restartu PC se vytvoří nová, většinou už správná.Je ale otázkou, zda jsi přemístěním souborů (pokud jsi to provedl pouze klasickým přesunem) neporušil vzájemnou interakci souborů. Když na ikonu na ploše klikneš pravým tlačítkem myši a vybereš Vlastnosti, je tam správná ikona vidět? Pokud ano, zkus ji obnovit/vybrat z navrhovaných a okno vlastnosti ukonči.

Chvíli jsem tě nechal namáhat - našel jsi?https://www.zive.cz/poradna/rada-ohledne-mini... Mě pomohla rada od Michal Ostrihoň (tairikuokami)02. 07. 2019 21:59 | Microsoft Windows 10 AppleMAC-Safari 5.0Nainstaluj si K-Lite Codec Pack Basic.

Opět nějaký "génius", který ví lépe co je v mém PC než jí, který u PC sedí !!!!!A protože zná můj PC lépe než já, tak dává "-" (mínusy).

ty pi ale pi*ča jeníku!

"Nejsem milionář abych si kupoval starou hru kterou jednou dohraji a smažu :) "A na copak tak nutně potřebuješ ten kradený Photoshop? Ten taky použiješ jednou a smažeš?S warezem se ti do Windows mohly dostat breberky ...

Co je ti do toho k čemu ho potřebuji? Kreslím si v něm koláže, učím se dělat grafiku do webů. Nikoho jsem neokradl, protože si v něm jen kreslím nebo ho používám edukativní účely. Sorry ale 5000+ Kč za to dávat fakt nechci když nejsem profík. Breberky se mi do pc dostat nemohli, nejsem nesvéprávný jedinec co stahuje přes Ulož.to a rovnou vše instaluje. Vždy stahuji tam kde je nějaká odezva lidí + používám VirusTotal a když se do něj nevejde ten soubor tak to kontroluji v kasperskym.

jednou je to placený software bez ohledu na použití, takže sorry - jsi zloděj.Já taky dělám různou grafiku a protože mi licenční politika Adobe nesedí, tak používám free softy - je to jen o tom mít snahu se naučit něco nového.PS: kdyby nestačily free softy a nebylo na Adobe, tak tu je taky Affinity

sám si zloděj!