» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nezobrazují se ikonky s náhledem obrázků

Mám Win7. Když otevřu nějakou složku s obrázky, tak se mi nezobrazují ikonky s náhledem obrázků. Nevíte jak to udělat, aby se zobrazovaly?Dík Jirka

Odpovědi na otázku

... a co se ti zobrazuje, esli jméno/popis, tak nahoře klikni na Zobrazení a uprav

Zobrazuje se pouze jeden - pořád stejný obrázek(moře s horama). Tím zobrazením to nejde změnit.

Běžně to jde takto (google - na W7)http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/view-and-p...

Hezký video, ale tohle není pro mě. Tohle vím, že to tak má být, ale mě se prostě jako obrázek v té ikonce zobrazuje pořád to samý(moře+hory).

Paráda, to je ono. Děkuji a máš u mě 5 piv - až se někde potkáme

Mám Win7. Když otevřu nějakou složku s obrázky, tak se mi nezobrazují ikonky s náhledem obrázků. Nevíte jak to udělat, aby se zobrazovaly?

Měl jsem stejný problém, ikdyž okénko ´Zobrazit miniatury místo ikon´ bylo zaškrtnuté. Kliknul jsem na okénko, aby označení zmizelo a pak znovu okénko zaškrtnul a potvrdil změnu tlačítkem ´Použít´ a následně ´OK´. Teprve potom se náhledy obrázků objevily.

Měl jsem totéž, také hory, též to nebyl o(ne)zaškrtnutím volby Zobrazit jako ikony. Pomohlo mi až v "Obnovit výchozí" ve zmíněných možnostech složky/zobrazení.