» Poradna » Mobily

Nezobrazuje se úložiště mobilu ve Win.7

Dobrý den,při propojení Xiaomi Redme 4a a PC USB kabelem se mě na Win.7 zobrazí jen interní ůložiště.Na jiném PC kde je Win.10 se zobrazí i SD úložiště.Prosím o radu,jak přimět Win.7 aby se zobrazovali obě úložiště,existuje nějaké řešení? Za rady předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkusil jste to připojit k více Windows 7 mašinám? Je potřeba eliminovat, zda to je jen u Vás na 7 či je to tak obecně.

Ano zkusil ve dvou PC s Win.7 a nikde to nešlo, ve dvou Pc s Win 10 vše v pořádku.

https://www.xiaomigeek.com/download-xiaomi-usb-drive... asi to bude tým, že W10 má ovládač v systéme na rozdiel od W7. stiahnu inštaluj vyskúšaj. potom sa môžeš pohnúť ďalej

Staženo,nainstalováno,vyzkoušeno a nedošlo k žádné změně

ešte jedna vec: android má po pripojení tri možnosti spôsobu pripojenia: lan nabíjanie, režim MTP na prenos súborov a režim PTP na prenos fotiek. ideálne je použiť režim MTP - máš prepnuté po pripojení?

Ano, PTP je v pořádku ale Právě MTP se na Win.7 nezobrazí

Ten win 7 je 32bit win 10 64bit?

Ne oba jsou 64bit.

Mama stejny problem, fotky a nabijeni jde ,ale tahat soubory mi preslo jit.