» Poradna » Mobily

Nezobrazuje sa v notifikačnej lište znak LTE

Zdar, neviete ako sa dá nastaviť aby som videl v pravom rohu ikonu 4G keď mám zapnuté mobilné dáta? Lebo teraz to nevidím kedy mám zapnuté alebo vypnuté dáta. Prípadne nejaká šikovná appka.Mám LG Nexus 5x

Odpovědi na otázku

Zapnutá/vypnutá mobilní data poznáš podle toho, že vedle ukazatele signálu jsou zobrazeny dvě šipečky (nahoru a dolů). Když data vypneš, tak tam nejsou.

Veď ani to my neukazuje, mám nougat 7.0,

No a dělals po aktualizaci na 7.0 obnovu továrního nastavení?