Nezobrazuje monitor při zapojení více monitorů

Dobrý den,

mám PC s gr kartou amd 6850, k ní mám přes DVI připojený full hd monitor Philips 244E, a LCD televizi. Zobrazení mám paralelní (nebo prostě, že zobrazuji na obou monitorech to samé, televizi pouštím pouze na filmy) operační systém windows 7 profesional. Do dnešního rána vše ok, ale dnes ráno naběhl jen televizor. V nastavení zobrazení monitorů mi to detekuje tu televizi jako displej 1/2 v ati control centru je detekuje zvláš't ale při identifikaci jednotlivých monitorů to pokaždé zobrazí na té televizi. KDyž změním rozlišení tak se asi na 5 vteřin zobrazí plocha a všechno i na monitoru ale pak zase zhasne. To samé při startu počítače ... úvodní bios obrazovka a pak inicializační stránka win se na 5 (možná trochu míň) vteřin zobrazí normálně a pak zhasne¨. Netušíte čím by to mohlo být ?
Vyzkoušel jsem odinstalovat a nainstalovat ovladače GK (nejnovější) nepomohlo ... vyměnil jsem kabel za jiný nepomohlo. Odpojil jsem televizi úplně .. nepomohlo .. je to spíš vada toho monitoru (proč se pak ale občas na chvilku zapne ? ) nebo software ??

Děkuji

Myff

Odpovědi na otázku

Vypnout a zapnout klonování obrazu nepomůže? Třeba se jen něco zamyslelo

nepomuze, kdyz jsem to pripojil k ntb tak se to chova stejne, když to připojim tak se obraz na tři vteřiny objeví a pak zhasne .. nicméně to zmátlo ten původní počítač a ten odmítá teď udělat alespoň televizi primárnim zařízeniim, prostě když nepřipojim ten nefunkční monitor tak ani televize nemá signál ... to je potěš pánbů :D ale v nouzovym režimu signál má tak to bude asi řešitelný sofwarově

U skleněného monitoru bych řekl, že je na odchodu řízení synchronizace, jestli se to může stát u LCD nevím. Skus z notebooku na monitor poslat různá rozlišení a frekvence, pokud nezvládne svoje nastivní rozlišení a 60Hz tak nejlépe reklamace.