» Poradna » Počítačové sítě

Nezobrazování uživatelů v síti, ani ping

Dobrý den
mám problém se síťováním počítačů, používám W Visa, firewall mám vypnutý, sdílení povoleno, zjištění sítě povoleno. Ostatní počítače se mezi sebou vidí, ale nevidí mě a já nevidím je. Mohu pingnout na všechny počitače i na router, ale z žádného počítače nemohu pingnout na sebe. Prosím o pomoc

Děkuji

Odpovědi na otázku

pokud z toho PC se dá pinknout, ale na něj ne, tak na něm musí být zapnutý firewall, který blokuje příchozí komunikaci

jsem jsem již psal ,firewall je vypnut ...