Nezobrazování hard disku

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kde by mohl být problém, nedávno jsem využil softwaru driver booster a od té doby se mi přestal zobrazovat druhý disk 1TB musel jsem nainstalovat program "intel rapid storage technology" abych tento disk viděl, a však do využití softwaru driver booster, jsem program od Intelu nemusel řešit a vše běželo jak má.Předěm děkuji za veškeré rady a trpělivost.

Odpovědi na otázku

Že by byl problém v použití softwaru driver booster? Ale jen hádám. Mrkněte, zda se disk hlásí ve správci disků.

Jediný, kde se disk zobrazuje je bios

Zkus tam dát tlačítko aktualizovat.Případně zkus správce zařízení a zde kliknout na "vyhledat změny hardwaru".Pokud ani to nepomůže, tak zkuste přepojit disk.

Vyzkoušej ještě CPU Booster, RAM Booster, GPU Booster, PSU Booster, SSD Booster, ... a napiš nám, jak jsi dopadl. Můžeš použít mobil. ...

+ pridat komplet SW od Iobit, ccleaner a zavrsit to instalaciou dua avast+avg. Potom to bude skoro dokonale.

Ne. Dokonalé to bude, až otevře okno a použije hardwarové urychlení.

S CCleanerem nesouhlasím. Už mi jednou rozbil připojení k internetu.

Jen 1? Šťastný to chlapec :)

Driver Booster je profesionalny software, urceny na profesionalne posieranie. Pouzitim tohto SW sa z teba laika, stal profesional v posierani.

Jj, driver booster.....skoro již 3. nejoblíbenější činnost u "iá/IT" - čkářů. Hned po "přepastování" a "WIN/tovární nastavení".

Jaj, to si nemal spominat, teraz to prepastuje.

Ne. Ale zadřel se mu HDD, nemazal ho. Teď ho musí otevřít a namazat plotny HDD stolním olejem, aby pěkně klouzaly. ...

...tipuji, že nějaký potenciál tu možná je/by tu byl. Neuvědomil jsem si to a nevyhodnotil správně míru rizika, včetně všeobecné dostupnosti této informace pro "širší veřejnost". Moje "huba" byla rychlejší než hlava. Omlouvám se.

Použil jsi Driver Booster. Následné kroky:1. Zazálohuj veškerá data.2. Odpoj veškeré periferie a další HDD/SSD kromě systémového3. Nainstaluj Windows přičemž nejlépe na začátku instalace odstraníš všechny oddíly a necháš je vytvořit znovu. Nikdo neví, kam všude ten hnus zaleze.4. Od výrobce mb si stáhni všechny potřebné ovladače a nainstaluj je.5. Stáhni ovladače periferií a podle pokynů je nainstaluj. Nikdy předem periferii (tiskárnu, scanner..) nepřipojuj, vyčkej až na vyzvání.6. Zapoj další HDD.7. Pokud je potřeba, naimportuj data.Vysvětlení: Počítač s Driver Boosterem se chová jako nakažený a je zcela nedůvěryhodný. Na bankovnictví bych se s ním nepřipojoval.

Ještě chybí bod 8) - nikdy už neinstalovat do počítače Driver booster a podobné programy

Tak by si to chlapec/děvče/něco mezi/ zopakoval. Opakování matka moudrosti. Také by se mohl zacyklit. Sideefekt by byl, že už by nestihl vyčistit čistou instalaci nějakým Cleanerem. To je další level.