Nezobrazí se obraz při připojení přes redukci

Dobrý den. Koupil jsem si novou grafickou kartu ve které není konektor pro VGA ale můj monitor má pouze VGA výstup. Propojil jsem ho tedy redukcí z VGA na DVI a potom i z VGA na HDMI ale když jsem ho zkousel zapnou tak se na monitoru ukázalo v obou případech, že není připojený. Nevím co s tím mám dělat u staré grafiky z VGA výstupem se mi to nestalo. Máte nějaké rady? Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Jaké redukce konkrétně jsi použil a jakou máš grafiku? ☺

Grafiku mám Radeon 560 4gb a redukce jsem použil aby VGA výstup šel dát do monitoru a druhý konec aby byl na kabel do Grafiky a druhá byla že do ní šel zapojit kabel VGA a druhý konec HDMI aby šel do grafiky

Jen Při připojeni DVI redukce se jakoby začalo něco dít a na monitoru se ukázalo No Signal

Potřebuješ toto, nic jiného fungovat nebude:https://www.atcmarket.cz/detail/AKASA-HDMI-na-VGA-...

Aha dobře děkuji moc za odpověď. A můžu se zeptat proč ?

grafika nema analogovy vystup, tudiz potrebujes prevodnik, ne redukci.

Aha dobře děkiji moc za rady

A nebylo by lepsi pravekej monitor pouze s VGA vymenit za neco normalniho?

Monitor nemá výstup, ale vstup. A žádná redukce z VGA na HDMI neexistuje, musel by to být aktivní převodník.