» Poradna » Ostatní

Nezobrazení se složek souborů přesunutých z disku na pam. kartu

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné v ještě pc najít fotky, které jsem přesouvala z disku D na pam. kartu. První 3 soubory se mi přesunuly v pořádku, u dalších jsem d ruhý den zjistila, že přestože pam. karta ve svých vlastnostech ukazuje těmito fotkami a videi (32GB) zaplněnou paměť, ale po otevření jednotlivých složek mi hlásí, že tyto jsou prázdné. Totéž mi hlásí disk D. Velmi mi na tom záleží, jedná se o fotky, které již jinde nemám. Poněvadž se první tři soubory přesunuly v pořádku, u dalších jsem toto během přesouvání, bohužel, již nekontrolovala. Zkoušeli jsme pam kartu prohledat programem Recuva a ani se nezjistil žádný vír, taky jsme prohledali skryté soubory, ale vše marně. Na pam kartě soubory zabírají 32GB, jsou tam zobrazeny názvy těch složek souborů, kromě prvních 3 složek jsou ale ostatní zobrazeny jako soubory, které rovněž nelze otevřít. Měla jsem tady známého, který pc rozumí, ale na nic jiného taky nepřišel. Mám operační systém Windows Vista. Za jakoukoliv radu předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Fake flash. Ale určitě byla levná....

To jsou nápady, mezi různými médii se soubory zásadně nepřesouvají, ale kopírují, teprve až víš na 100%, že jsou dobře zkopírovány, může se smazat zdrojový soubor. A i tak se nikdy důležité věci nenechávají na jediném médiu, co kdyby ti chcípnul disk D? Nebo co kdybys ztratila tu flashku? Evidentně ti na těch souborech vůbec nezáleží, že je nemáš zálohované na nezávislém médiu. Takže si teď bohužel vyzkoušíš, jaký to má výsledek. Nicméně by ty soubory stejně měly na disku být, pokud jsi na něj potom nic nekopírovala. Recuva by to měla najít. Jen pro zajímavost, co to bylo za flashku 32GB, odkud za kolik?