» Poradna » Web a internet

Neznámý prohlížeč

Zdravím! Mohl by mě někdo vysvětlit, co je toto za prohlížeč, který se mě otevře dříve než Seznam.cz. Nevím jak se toho zbavit. msn Lifestile využívá službu Microsoft News. Díky.

Odpovědi na otázku

Nejspíš ten samý, který jsi řešil loni a vzdal to:https://www.zive.cz/poradna/neznami-prohlizec...

Ale aspoň se mezitím doučil pravopis

Nedoučil, někdo to opravil. Před půlhodinou tu bylo Neznámí prohlížeč.

Zvláštní - přemýšlím, kdo má možnost opravovat v textu... To přece běžný uživatel nemá, nebo ano?//Občas opravíme do očí bijící chyby, aby se příspěvky netočily jen o kolem nich. Hlavně v titulku. Moderátor//

A přece se točí... :D

Jen jestli sem ty trollící dotazy nedáváte sami. Clickbajtu není nikdy dost.

Ono by sa niekedy stačilo pozrieť na skoršie príspevky a kto ich kladie (jedna osoba - neustále opakuje) a klickbajty be NEBOLI, ale zároveň by neboli TROLLovia, ktorí ani na rady nereagujú, ale znova položia otázku s tým istým problémom.Ale to by mal kontrolovať moderátor - žiaľ - ten to nerobí. Čím viac "príspevkov" - tým "lepšie......

doporučuji Edge odinstalovat přes ccleaner potablehttps://www.ccleaner.com/ccleaner/builds