Neznámý error Fujitsu Primegy TX100 S1

Dobrý den, dnes jsem po dlouhé době znova pustil svůj server který se rozběhl s errorem. Nezjistil jsem z jakým nejede obraz všechno svítí, uvnitř všechno je OK a čisté. Speaker pípá pořád stejně a server hučí, nenašel jsem žádnou stránku kde zjistit pořadí pípání spekeru a zjistit chybu (SPEAKER: ----*-***-****-***------a znova hvězdička je pípnutí)Specifikace serveru: 1:HDD-3TB prázdný 2:HDD-1.5TB linux (linux budu přeintalovávat na windows) Intel Pentium E5200 Grafika integrovaná ATI ES1000 Zdroj originální 350W fujitsu Konektory jsou všechny dané tak jako byl tento server nový, a nechci si číst hloupé věci v odpovědích pokud můžete pomoct pište pokud nevíte nepište nic.

Odpovědi na otázku

Dle fujtsu manualu v haji ram2Eh 1-3-4-3 RAM failure on data bits xxxx of low byte of memory bus

Děkuji nemám manuál a tak jsem to nemohl zjistit, tam si vyměním

Smula kdyz je manual uveden ve Fujitsu zarizeni. Oni fakt nedavaji a nechavaji lidi na pospas ztazeni jej z internetu

Teď jsem zjistil po opravě že server asi funguje ale nejede z nějakého důvodu obraz, proč ?