» Poradna » Web a internet

Neznámý prohlížeč

Zdravím, ustavičně mě otravuje nějaký prohlížeč foto který využívá služby Microsoft news.Než otevřu svůj prohlížeč seznam.cz, tak se okamžitě otevře jako první.Nevím jak se to tam dostalo,asi při aktualizaci.Prosím o radu,jak se tohoto zbavit ? Díky.//Smazán troll "karetní hráč" (=joachym / olympie / René / fabia a asi milion dalších přezdívek).//

Odpovědi na otázku

Odinstalovat balast od Seznamu bude jistě dobrý první krok.

Mohl bych se jen tak mimo hru zeptat, co tě přivedlo k tomu, že jsi si do PC nainstaloval něco jako "prohlížeč seznam.cz"? Je to jen upravený Chrome, doplněný o hromadu píčovin od Seznamu.

Ja by som skôr napísal: je to hromada píchovín od seznamu doplnená o jadro chrome. Teda úplne k ničomu - nepoužiteľné na serióznu prácu, vyhľadávanie.

On celkove celej seznam je nepouzitelnej na vyhledavani, google 100x lepsi