» Poradna » Web a internet

Neznámé autorizované přihlášení na Facebook

Zdravím. Stáhl jsem si soubor s mými daty z Facebooku a zarazil mě jeden záznam, který se za celou historii přihlášení nevyskytl a sice přihlášení s označením "Chrome pro Linux". Za celou historii přihlášení (cca 3 roky zpětně) se takový záznam nevyskytl a tento je poslední. Přihlášení přes telefon/počítač se zobrazuje vždy jako např Facebook pro Android, Facebook na Windows 10 apod. ale Chrome pro Linux mám v celém záznamu poprvé. Děkuji za tipy.

Odpovědi na otázku

No tak jsi se tam přihlásil z linuxu. Jestli máš zapnutou 2 faktorovou autorizaci tak bych to neřešil. Může to být nějaká špatná detekce androidu apod.

to bude ta kacka