» Poradna » Ostatní

Neznámá složka

ve Windows 7 se mi v disku D objevila složka se zámkem o velikosti 2.37 MB s podivným názvem 77b97f12a62c9d8a8443cf7b261aafca.Žádné potíže s počítačem jsem zatím nezaznamenal. Protože se mí zdá navíc tak jsem jí chtěl odstranit ale nejde a píše mi :Pokud chcete tuto složku měnit obraťte se na Administrátora. Taky jsem to zkoušel odstranit ve stavu nouze a taky to nejde odstranit.Jak mám postupovat? Díky

Odpovědi na otázku

to muze byt vir, jste spravce sveho pc ? a jste tak prihlaseny ?

Neni v nem pak adresar AMD a Intel (myslim)...?

je tam 25 složek, které mají štyřčíslí:1025,1028,1029 atd. asi nějaké jazyky či co

jsem přihlášený jako Administrátor

na google jsem našel toto vysvětlení :S největší pravděpodobností instalační extrahované své soubory do této složky a pak havaroval před tím, než mohl odstranit soubory temp nastavení.
Není čeho se bát.

akorát že mi to nejde odstranit nevíte někdo jak ?

Staráš se brzy, když už to tam máš. Unlocker ti pomůže.

Unlocker a je fuč..........díky