» Poradna » TV, audio a video

Neznámá porucha jbl xtreme

Krásný den přeji, jen se chci zeptat. Mám jbl xtreme první verzi a když přehrávám hudbu z mobilu a dám větší hlasitost než 50% jbl se vypne a zase zapne a to pořád dokola. Hudba nad 50% mi jde jen když je jbl v nabíječce. Nevíte v čem je chyba? Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Já bych tipoval že problém bude někde v napájení, protože vyšší hlasitost vyžaduje více energie. Baterka to asi nezvládá, jen když je to napájeno z nabíječky tak je to v pohodě.

Je to dobrý protože když si to vlastně připojíš tak vlastně Charge má menší výkon a menší baterku Takže když vlastně to připojíš k sobě tak když Charge inamax tak Xtreme je vlastně Dalo by se říct na třičtvrtě výkonu protože ten Charge 3 už pak nedokáže to zvládat už vlastně se zničil

Chová se takto od začátku?Je toho chování popsáno v manuálu?Pokud ano, je to vlastnost. Pokud jsou odpovědi 2x NE, tak je vadný. Takže reklamace / servis / výměna za nový.

Tohle je celkem jistě baterkou, prostě není schopna dát dostatečný výkon. Takže výměna baterie to jistí.