» Poradna » Ostatní

Neznámá písnička

Ahoj lidi,
potřebuju pomoct... Ve filmu Nový Měsíc je jedna písnička, která není na soundtracku.
Je to scéna, kdy Bella poprvé přijede za Jacobem. Přiveze mu motorky na opravu. Jacob řekne: Jo, je to totální blbost a nezodpovědnost. Kdy začneme?" a právě v tom momentě kdy je záběr na Bellu yačne ta písnička. A potom v garáži Bella vypne rádio a Jacob že to byla dobrá písnička. Ale jak se jmenuje? A je někde ke stáhnutí? Poraďte pls lidi....

Odpovědi na otázku

tvoje starosti, bych chtěl mít.

Ahoj, je to All I Believe In (Amadou, Miriam a The Magic Numbers). Vyšlo to jako bonus track na itunes verzi soundtracku.

Lucy_7, naozaj sa snazim pomoct. Telefonoval som Bellovi viac krat, ale nebere mi telefon.

To neřeš, už jsem s ním mluvil. Byl v garáži.

Ano, uz mi volal, ze si ho kontaktoval.