» Poradna » Ostatní

Neznámá ikona na lenovo YOGA tablet 2

Dobrý den. Objevila se mi na tabletu nahoře na liště vedle ikony baterie neznámá ikona. Vypadá jako písmeno L v kroužku anebo jako tablet s vysunutým podstavcem z profilu. Nevíte někdo co to může znamenat?

Odpovědi na otázku

kuk nastavenia - úplne dolu vlastnosti a aktualizácia systému?

Zde se píše,že systém je aktuální. Takže zde asi problém nebude.

ja teda mám lenovo TAB 4-8 a táto ikonka bola pred aktualizáciou na andro 8.1