» Poradna » Programy

Neznáma aplikace "%program" v Správci úloh.

Zdravím zajímalo by mě co je tento program zač. předem děkuji.https://ctrlv.cz/yuf0//Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

Tak,to si zkus zjistit přes autorus co to je zač.

Je to něco co se jmenuje %program

200IQ děkuji

A co jako očekáváš, že ti tu někdo napíše? Že je to ovládací aplikace od Análního udělátoru 3000?No pokud chceš vědět co to je, tak s největší pravděpodobností je to nějaká "chyba" instalátoru a měla tam být cesta: %programfiles%\něco ale ten kdo ten instalátor zmrvil tam dal %program files%\něco a vzalo to z toho jen tu první část do mezery tj jen to %program co tam vidíš.