» Poradna » Mobily

Neznám PIN

Včera jsem si změnila PIN kód a zapomněla jsem ho. Jak se dostanu do telefonu abych si PIN zmenila? Puk kód znam

Odpovědi na otázku

Tak pokud znáš PUK tak zadej 3x špatně PIN a pak bude tel. chtít PUK a nový PIN

Už jsem zkoušela a nejde to

Vždycky když zadám nový PIN potvrdím ho a pak se znovu přes něj chci přihlásit píše mi to nesprávný PIN

=> vyřešit na pobočce operátora

PIN do telefonu nebo PIN k SIM? to je docela vyznamny rozdil... kazdopadne mi neprijde normalni nastavit si heslo a nepamatovat si ho...

Ještě před nějakou dobou jsem to taky nepobíral, ale už si pomalu budu muset začít zvykat, určitý druh tuposti je zdá se na vzestupu.

Trochu pivka a okno, marné. Stane se.

PIN k mobilu

Zadala jsem si jiné heslo aby mi tam přítel nelezl. A zapomněla jsem ho i já

Chci jen poradit prosím ne soudit

to je idealne zabezpecenie = nikto sa tam nedostane, dosiahla si stupen master of security.

Ženská, ktorá si nezapamätá svoje vlastné zvolené číslo (PIN) - nemala by vôbec mať nejaký mobil. A keď ho chceš, drž sa toho: Keď si blbá, kúp si notes..... (a do neho si zapisuj...).....

Bbb : pokazila si mi nazor na intimnost.Mas priatela, asi nie len aby vysaval, ale aj pre sex (je to normalne)Asi sa Ta dotyka (nehanbim sa napisat) aj v rozkroku (tiez je to normalne)Ale (podla Teba) u zeny je mobil intimnejsie miesto ako rozkrok?S tym sa neviem vysporiadat.

Nechápeš nic 321:V dobrém vztahu by měla být:1) vzájemná důvěra, neměla by být žádná tajemství,2) ale zároveň by měly platit nějaká soukromí.Mobil a mail do toho soukromí patří. Pokud funguje bod 1), není potřeba nikomu lozit do mobilu, což je teda hnusárna. Srovnání se saháním do rozkroku je na pííííču a to doslova.

Pozitron : dakujem za odpoved. Nevedel som, ze si pičolog.Ale teraz chapem, preco Tvoje niektore prispevky stoja za "pííííču a to doslova".

Přítelkyni do mobilu nelezu a ani ona mně. Respektujeme vzájemně své soukromí a zároveň jsme k sobě otevření a upřímní. Ty to máš zjevně jinak. Je mi tě líto. Ženská, která by mi lustrovala mobil by už dávno nebyla mou přítelkyní.

v tom pripade bohuzel pouze reset do tovarniho nastaveni.

Jo trochu pivka...stane, se to znám. Nicméně v tomto případě spíš taky přemýšlet o výměně přítele. Ani on ti nemá co lézt do mobilu.

... pokud jsi zapomněla PIN k SIM kartě = PUK kód.... pokud jsi zapomněla PIN k telefonu = hard reset např. prostřednictvím trojhmatu - dle daného telefonu. Předpokládám, že heslo k účtu, se kterým je spojen telefon znáš - např. Google účet, jinak je ti to k ničemu. Dá se to obejít, ale jednoduché to není (neznalost hesla k účtu k MT).

Co je to "trojhmat"?Ptám se vážně. Někde jsem četl, že se zmáčne zároveň "+" a "-" hlasitosti, ale nechápu jak, když tento přepínač je kolébkový.Sám bych to u mobilu potřeboval udělat z jiného důvodu (ne kvůli zapomenutému heslu), ale nevím jak.Děkuji za vysvětlení.

Nemusi byt kolebkovy. Obcas je to +/- a zap. tl.