» Poradna » Programy

Neznám název hry a chci si ji stáhnout

Ahoj před pár lety jsem hrál hru,byla nainstalovaná rovnou ve windowsech.Týkalo se to moře.Byl jsem pod hladinou moře a mím úkolem bylo spojit okraje mistností a zabrat uzemí.Ale spojení mi to ztěžovali mořský živočichové.Nevíte někdo jak se ta hra jmenuje?Byl bych moc rád kdyby mi někdo poradil jak se ta hra jmenuje, zkoušel jsem ji najít na internetu ale nikde jsem ji nedohledal.

Odpovědi na otázku

http://www.zive.cz/poradna/morska-hra--nezna... Tak si podejte ruce, dejte hlavy dohromady a hledejte :D .