» Poradna » O Živě.cz

Neznám heslo

prosím, nemůžu se dostat na svůf fb učet, neznám heslo, telefon, zřejmě stará simkarta, ani email, nedostanu se tam , je tu poslední učet, mám 3, deaktivovala jsem je, ale vidím, že stále jsou, jen poslední se mně jenn objevuje jako - mezi lidmi, které znáte - učet má asi 23 přátel např. marcela fritzová, petra plíhalová, hana valášková,.....nevím, čím potvrdit, že je učet můj, byl založen asi v létě

Odpovědi na otázku

Na to se dá říct jediné, nemáš mít v účtech takový bordel a používat jeden, od kterého budeš schopna zapamatovat si údaje. Když neznáš k přihlášení k účtu vůbec nic, tak nevím co čekáš, prostě jsi o něj přišla.

Ja bych si zalozila novy ucet. Kdovi kdo ti ve starem co menil ze jsi z toho srna a nejde ti prihlasit se mozna ani kdyby jsi zadavala spravne heslo. Deti deti sesitek, si zapsat vse hlavni k uctu a hlavne nezdelovat kanaradum obeho pohlavi co v nem mas a kde

dobry den zapomnel jsem heslo ke svemu učtu a nemohu se přihlasit co mám udělat. take se nemohu přih k emailu.cz pořadt se obvěvy adresa je obsazena a take se zobrazuji seznam.cz a seznam prohlizeč je to spravne tak nevym ke kteremu se mám ořihlasit já použivám nevic seznam.cz jen že seznam prohlyžečneustale vyžaduje sve abych se přihlasil .prosim poradte jeto spravne děkuji.prozatim nemám žadny učet nemohu se přihlasit děkuji za pochopeni.

neznám heslo