» Poradna » Mobily

"Neznačkový" kvalitní a výkonný smartphone

Zdravm, uvažuji o koupi nějakého smartphonu na multimedialni vyuziti (videa, youtube, streamy a hrani narocnejsich 3D her/Hearthstone).Mam vsak velice omezeny rozpocet - cca 5000 Kč. Tudiz se spis poohlizim po dobrych parametrech neznamych znacek nez po znackových Samsunzch, HTC atd...Do oka mi padlo pár číňanů od Xiaomi, ale nevm jak jsou spolehliví. Jeden z nich je Xiami Redmi Note 3, slušnej procesor, 2GB ram, FULL HD displej a 3000mah baterka. Cena Kolem 4,5 tisice. Neznate nejakou lepsi alternativu pripadne mohgli byste mi doporucit do nej jit?Koukal jsem uz na nejake videa a tam sice vsechno bezi a slape, ale znate to, prvni pocit dobrej ale pri delsim pouzivani najdete dalsi a dalsi mouchy :)

Odpovědi na otázku

Pokud nepotřebuješ LTE, jdi o číslo výš, na Xiaomi Redmi Note 4.

Souhlasm, avsak jeho cena prekracuje muj rozpocet o cca 600 Kč (na alze) :/Navic nejlevnejsi verze ma jen 16 GB pameti a nema podporu sd karet, takze spis bych sahnul po 32GB verzi Note 3.

Xiaomi je spolehlivá a kvalitní čínská značka, které se nemusíš bát.

S mým Redmi Note 3 (Snapdragon) mám samé problémy a brzo ho vyměním za Galaxy A5 2016. Xiaomi nedoporučuji.

na vadný kus narazíš i u Apple. Na základě jednoho kusu nesuď značku.

On ani SAMSUNG není žádná výhra, na vadný kus můžeš narazit všude jak bylo zmíněno. Mě spíš láká časem vyzkoušet MOTOROLU u vysilaček to patří k tomu nejlepšímu, což mohu potvrdit a na americkém trhu je MOTOROLA v oblasti mobilních telefonů taky hodně zastoupena .... evropa je nějak pozadu.

Pokial nepotrebujes kovove telo a patlaci senzor, tak ti staci Redmin Note 2. Ma take iste CPU ako RMN3, uplne rovnaky displej aj kameru.Cena by mala byt nizsia.

Ulefone Power nebo Future první má lepší výdrž druhý větší výkon

Od Ule som mal smarthodinky a ten ich soft mi tak zprasil mobil az to pekne nebolo a musel som komplet reinstalovat android. Nechcem vediet co pchaju do mobilov za bordel z vyroby.

xiaomi/asus.... a co se "značkovosti" týče, pak je dnes považuji za stejnou značku jako mé dříve oblíbené HTC (jinak Samsung mám osobně řazen o dost níže, nechtěl bych ho ani zadarmo:)