» Poradna » Programy

Nezdařená instalace MS Office 2013

Dobrý den, potřeboval bych Vaši pomoc. Na notebooku jsem měl nainstalovanou 32 bitovou sadu MSO 2007 (Office, Projekt, Visio), po odinstalaci MSO 2007 jsem chtěl nainstalovat 64 bitovou 2013, ale stále mi hlásil, že jsem neodinstaloval všechny 32bitové aplikace a zobrazoval mi jejich seznam. Ty jsem odinstaloval a teď je tam prázdný seznam a stále hlásí, že tam nějaké ještě jsou. Nevíte, jak se jich zbavit prosím? Děkuji všem za pomoc.

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej na to MS Fix it

Promiň ale na W8.1 nejde nainstalovat :(

Podle "Metoda 4: Ručně odeberte systém Microsoft Office 2007" jsi vyzkoušel, to také nezabere?

Když si přečteš doprovodný text, tak zjistíš, že M$ sice nabízí 64bitový Office, ale sami doporučují instalovat a používat 32bitový Office. Asi vědí moc dobře proč.

Je všeobecně známo, že nikoliv instalace, ale ODINSTALACE "wordů" je ošemetná a velmi často znemožní následnou instalaci. Řešil sem tento problém několikrát a to vždy jediným způsobem (jediným v tom smyslu, že je "jediný" který sám znám a který mě vždy dovedl k cíli).Perfektně jsem vyčistil Registry a následná instalace se podařila - perfektně a zodpovědně se musí čistit proto, aby se OS nerozbil a aby fungoval i nadále (použití RegEdit je velmi nebezpečné a pro laika fatální). Totiž jakákoliv instalace "wordů" vždy mohutným způsobem "proroste" do OS - koneckonců oba produkty jsou od jednoho autora, tak proč ne.Nebudu zde uvádět prostředek, kterým jsem čistil, protože v této poradně - plné blbečků jednak alergických na libovolné "čištění" (které řádně nezdůvodní), jednak těch, kteří "číštění" zásadně "používají" (a řádně nezdůvodní) a stejnou měrou těch, kteří ho "zásadně" odmítají (a řádně nezdůvodní) - se iniciativa nevyplácí.Pokud jde o mě, čištění Registry zásadně, ne moc často (jen tehdy, kdy jde o principiální problémy), používám. Rozumím tomu co dělám (a proto se nechovám jako idiot manipulující s odjištěnou horkou zbraní, kterou má poprvé v ruce). Pomáhá mi obrovskou měrou, že nepoužívám - až na minimální výjimky - nikdy a žádné aktualizace. Jsem vysloveně alergický na antivirusy, placebo hloupých (pod Shadow Defender jsem mimo nich prověřil mnoho "čističů", mnoho "... revounistaller ...", mnoho SW pro údržbu drive na všech možných úrovních, tedy počínaje LLF, mnoho klonovacích SW, diskeditorů, a nevím čeho všeho), takže alergii umím velmi dobře vysvětlit i obhájit.Jsem alergický na neznalosti, na hrubé používání rodného jazyka a na voly, kteří sežrali moudrost.Používám zásadně a pouze FW.Pak nedochází k "ušpinění OS", jeho zpomalování, nefunkčnosti, Ukázat celý příspěvek

Kdyby jste napsal knihu, rád bych si ji přečetl :)

Díky. Na mých stránkách se lze přesvědčiti, že překlady mi možná i jdou.

Win Office se v počítači chovají stejně, jako rakovina; metastázují snad úplně do všeho, včetně bordelkoše a čím jsou novější, tím je to horší.

A za kolik je nabízí ten tvůj dodavatel z bangkokský tržnice? Samozřejmě cracklý a v krabici od bot. Taky 150,-?

Win Office bych nechtěl ani kdyby mi platili! Libre Office jsou mnohem lepší volba.