Nezapnu PC svíti CPU_Diod

Zdravím . Vypadla u nás elektřina a od té dobu nemůžu zapnout počítač. jak jsem psal svíti CPU_diod nedostanu se do biosu nikam. Zkoušel jsem i jinej zdroj a pořád nic. Nějaké rady návrhy nápady. Deska ASUS M4A89TD pro/usb 3 .

Odpovědi na otázku

Zásadně neradím lidem, kteří neumí požádat a arogantně dávají příkazy k poskytování rad.

Prosím/díky? :)

Zaplať inkaso a bude i elektřina a s elektřinou bude svítit i celé pc, nejen "CPU_diod", které užírá baterii

Tak nic. Prosím o smazání topicu .

Co je CPU_diod? Nějaká stavová LEDka na desce CPU_dioda? Jinak takto na dálku těžko odhadovat - buď vadná základovka nebo CPU.