» Poradna » Mobily

Nexus 7 nereaguje

ZdravímMam jeden problem s tabletom nexus 7 2012. Fungoval normalne až doteraz . Zablokoval som ho a už nereaguje vobec na nič ani na nabijanie ani na reštart ani na nič. Viete mi poradit ?

Odpovědi na otázku

nainstalovatr cyanogenmod

A je ve vypnutém stavu a zhasnutý displej?

Moj je nabity a po stlaceni dolneho gombika na hlasitost zacal iba blikat(

Nejprve proveďte tyto rychlé kontroly:Zkontrolujte, zda je zařízení Nexus zapojeno do funkční zásuvky.Zkontrolujte, zda používáte napájecí adaptér a kabel USB, které byly dodány se zařízením Nexus.Vyzkoušejte nabíječku s jiným zařízením, abyste ověřili, zda správně funguje.Vyzkoušejte kabel s jiným zařízením, abyste ověřili, zda správně funguje.Zkontrolujte, zda v napájecím portu není prach nebo nečistota.Zkontrolujte, zda je napájecí kabel bezpečně zapojen do zařízení a napájecího adaptéru.Po zapojení zařízení postupujte takto:Zkontrolujte, zda se po jedné minutě na obrazovce objeví ikona baterie.Pokud ano, stiskněte a 15–30 sekund podržte vypínač a sledujte, zda se zařízení zapne.

Pomohly tyto tipy vyřešit problém?NEOdpojte kabel USB od napájecího adaptéru a pomocí tohoto kabelu připojte zařízení Nexus k portu USB v počítači. Počítač musí být zapnutý a připojený ke zdroji napájení.Po 10–15 minutách kabel USB od zařízení Nexus odpojte a po deseti sekundách jej znovu zapojte.Počkejte jednu minutu a zkontrolujte, zda se na obrazovce objeví ikona baterie.Stiskněte a nejméně 15 sekund podržte vypínač a sledujte, zda se zařízení zapne.

Pomohly tyto tipy vyřešit problém?NEPostupujte podle níže uvedených pokynů: 1. Stiskněte současně tlačítko Snížit hlasitost a vypínač a alespoň 10 sekund je podržte. Zobrazí se robot Android a slovo "Start" se šipkou okolo.Stisknutím tlačítka Snížit hlasitost procházejte možnosti, dokud se na obrazovce nezobrazí možnost Vypnout. Stisknutím vypínače tuto možnost vyberte.2. Odpojte nabíječku a do deseti sekund ji znovu připojte. Na obrazovce by se měla objevit ikona baterie.3. Jakmile se na obrazovce objeví ikona baterie, nechte zařízení nejméně hodinu nabíjet a až poté jej znovu zapněte.

Pomohly tyto tipy vyřešit problém?NE1. Ověřte, zda je napájecí kabel bezpečně zapojen do zařízení Nexus a napájecího adaptéru. Nechte nabíječku zapojenou do funkční zásuvky nejméně jednu hodinu.2. Po jedné hodině zařízení z nabíječky odpojte. Do deseti sekund jej znovu zapojte.3. Stiskněte a nejméně 15 sekund podržte vypínač a sledujte, zda se zařízení zapne.

Pomohly tyto tipy vyřešit problém?NETým podpory pro váš jazyk v současné době není k dispozici. Informace o záruce vám sdělí výrobce zařízení. Informace ohledně možnosti vrácení vám sdělí obchodník, u kterého jste zařízení zakoupili.Výrobce tabletu Nexus 7: ASUSTeK Computer Inc. („ASUS“)http://www.asus.com/cz/support/

Tablet je vo vypnutom stave . Sam zhasol a baterka bola nabita na 80% odvtedy nereaguje ani na reset ani na nič

Servis, nebo sběrný dvůr a pořídit nový

Zkusit zda pomůže vše viz výše. Hlavně to zmáčknutí key.Jinak je KO.

A nemohla by to byť len baterka?

Shodou okolností stejný tablet mám, už je to defacto historický kousek, na hranici použitelnosti.A nemyslím si, že to má vyměnitelný akumulátor. Podle indicií usuzuji, že odešla flashovací rom paměť (bohužel to nevydrží nějak zvlášť moc přepisů - tj. updaty systému, atp.), v které je zapsán samotný Android.

Skúste dať dole zadný kryt, odpojiť baterku, pripojiť nabíjačku a následné baterku naspäť zapojiť. Po chvíli by sa mal tablet začať nabíjať. To na nexusy väčšinou zaberalo. Ak nepomôže, tak buď úplne odišla baterka alebo základná doska.