» Poradna » Mobily

Nexus 10 - reset?

Ahoj, mám už nějakej rok tablet Nexus 10.Posledních pár měsíců zaznamenávám, že už to není to co dřív - není tak plynulej.A tak mám otázku - pomuže udělat reset? Popřípadě reset z nastavení, nebo nějakej "víc" reset?Díky za odpověďOndra

Odpovědi na otázku

www.svetandroida.cz/obnoveni-do-tovarniho-nastaveni-201509

Díky za odpověď, je pravda, že jsem to moc nijak negooglil, než jsem se zeptal (omlouvám se).Takže z článku jsem pochopil, že tovární nastavení pomůže.Díky

Omlouvat se nemusíš od toho je poradna.Ano. Nezapomeň provést zálohu svých dat.

Poradna je od toho abych se zeptal, kdyz to nevygooglim, coz jsem neudelal.Data jsou v poho, na praci pc, nebo aspon notas a zaloha na externak.

OMG, najvýkonnejší tablet pred 4 rokmi a Google sa naň vykašľal. Gratulujem Google podpore.

Tovární nastavení bohužel nepomůže. Krátkodobě sice ano, jenže během chvíle po připojení k internetu se potom zase zaktualizují systémové a google služby a budeš tam kdes byl před tím. Za ty 4 roky výrazně vzrostla náročnost systému a zejména aplikací, takže už přestává stačit HW.

Zdvihla sa iba náročnosť Androida. Na WP alebo iOS idú aplikácie stabilne (a tiež nad 60 fps) na 5 (slovom päť) ročnom tablete. Nebavíme sa tu o hrách, tam stačí 3 ročný tablet na najnovšie hry na plné detaily.

A jak to souvisí s dotazem? Nexus 10 nemá iOS ani WP.

Tak jak? Jsou tu 2 rozdílný názory, tak nevím.

Co?

Co co? Brání ti něco ten reset vyzkoušet? Já ti můžu garantovat, že to nepomůže. Přesněji, pomůže jen krátkodobě, než se zaktualizují systémové služby a než vrátíš zpátky všechny appky, cos měl nainstalované.

Nebrání nic, ale mám tam 130 aplikací :D Co co? Byly tu 2 názory, nevím, kterej je pravda, tak se ptám, jestli nesdělí ještě nekdo svou zkušenost.

Tohle je prostě fakt. 4 roky starý hardware už po všech těch aktualizacích SW nestačí. Resetem to nevyřešíš. Jediné co trochu pomůže, je jednou za pár dní udělat restart zařízení.