» Poradna » Ostatní

New pocitac

ahoj chtěl bych se zeptat jestli by ste mi dovedli poradit pri výberu nového pocítace tak nejak do 25 tisic a aby na nem sli plynule ez sekani hry: World Of Warcraft, sims 3, nba life 09, fifa 09, nhl 09, The grantfather 1, 2 (kmotr), fifa street.
Dekuji za jiste uzitecnou radu
K!k!N

Odpovědi na otázku

i s monitorem?
popr co mas za monitor?

sestavis si to sam,?
budes kupovat OS?

"sestavis si to sam,?"

To asi tazko, nevie ani napisat nadpis. Dve slova a kazde z ineho jazyka.
Fuj, takto prznit svoj materinsky jazyk.

Fuj,takhle odsuzovat jen proto,že mu nejde pravopis a chce pomoct.

aj keby mal pravopis cisty ako zachodova ľalia, tak pochybujem ze sam posklada pocitac ked sa pyta co ma don nacpat. Peky.cz ty obcansky joudo.

redmond:Další machírek,co umí jen urážet a kibicovat.Bravo.

Ja som zastaval tvoju Češtinu - tvoj materinsky jazyk, ked si nepochopil. Zo zasady nerypem na preklep, ale
"new pocitac" ?
Ked uz tak "new computer", ale niekde v USA.
Ci keby napisal "novy pocitac" nebol by dost ADIDAS ?

Mimochodom Peky.cz ty si mu ale pomohol.
Ci toto si si napisal na seba : "Další machírek,co umí jen urážet a kibicovat.Bravo" ?

wp:Seš hulvát a ještě k tomu negramotnej.Přečti si,komu to bylo určeno.

Citat viem dobre :
redmond:Další machírek,co umí jen urážet a kibicovat.Bravo.

Lenze ty si tiez len kibicoval a poradil si hovno, tak to plati aj na teba.

Okrem toho zastaval som sa tvoj materinsky jazyk, nekritizoval som pravopis.

Češi a Slováci su male narody, ktore musia dbat o svoj materinsky jazyk.
Ked niekto napise v posranych dvoch slovach jeden amerikanizmus len aby bol IN, tak ma to sere.
Ked teba nie, je to tvoj problem, mna ano.

Ne bratku,já sem jen naznačoval,že se nemusíme k sobě chovat jako hovada/to neni kybicování/.A kdyš už se tu najde někdo,kdo neovládá pravopis,nebo se jinak vyjadřuje,tak ho k vuli tomu hned nebudu zesměšnovat nebo mu nadávat.Nemám zájem dopadnout jako,,nemohoucí,,.

Je to tvoj nazor (konecne bez sprostych slov) a ja ho v ramci demokracie plne respektujem.

Aj tak nemam rad (moj demokraticky nazor) "Ked niekto napise v posranych dvoch slovach jeden amerikanizmus len aby bol IN"

Stale dokola pises "někdo,kdo neovládá pravopis", ale o ziadnu chybu v pravopise nejde, ziadny pravopis som nekritizoval. Slovo "new" je gramaticky spravne a slovo "pocitac" (bez diakritiky) tiez. Len je to ... (uz ma to nebavi, asi nie som ADIDAS).

dotazovatel? klok mas nato penr ve skutecnosti a na jakem cpu ma byt pc zalozeno?

OK,
takže k věci:

1) je to i s periferiemi? - krysa, klávesy, monitor, nebo tohle už máš a jde ti jen o vlastní pc - tj. jen tu "bednu"

2) budeš kupovat OS - Win XP, Pizda nebo tak, nebo máš už wokna koupené - pokud ano, tak se mrkni, jestli na té cedulce od nich náhodou není napsáno OEM - to by pak byl problém, jinak bys to ale mohl použít

3) máš nějakou představu, osobní preference nebo tak, ohledně komponent?
- řekněme, zda stavět na Intelu nebo AMD, grafika ATI nebo nVidia, nebo je ti to jedno a necháš to na lidech, kteří tomu rozumí?