» Poradna » Ostatní

Nevzpomenete si na nazev filmu?

Ahoj. Vim, ze me sepsujete za to, ze se jedna o strasne becko, avsak potreboval bych zjistit nazev filmu s temito charakteristikami:
Predmetem filmu je vezensky ostrov kdesi v budoucnosti, na kterem se nachazi dva znepratelene tabory veznu. Jedni vezni jsou hodni a druzi zli(prekvapive). Hlavni hrdina je shozen na ostrov z vrtulniku a nejprve se dostane mezi zle, nacez utece k hodnym a pomuze jim s obranou pred zlymi. Je to myslim USA film a co si podle zpracovani bych ho sacoval na druhou polovinu devadesatych let. Davali jej nekolikrat na nasich TV s dabingem(pravdepodobne TV NOVA).
Uz jsem googlil pekne dlouho, ale tohle jsem bohuzel nenasel. Diky za kazde rady

Odpovědi na otázku

Útěk z Absolonu
www.csfd.cz ...
Na netu se dá stáhnout komplet dabované DVD.

Diky! Vubec jsem si nemohl vzpomenout. Premyslel jsem, co bych si pustil pred spanim a napadlo me todle becko, ktery jsem kdysi videl. DVD ale rozhodne stahovat nechci Na filmy se koukam tady: www.watch-movies.net ... (na kvalitu kaslu)
P.S. Kdyz jsem hledal ten film, tak jsem narazil i na "No escape", ale vzhledem k tomu, ze to na watch-movies nic nenaslo, tak jsem dal nehledal. Ted jeste najit nejakej online stream. Nemel bys nejaky jiny tip? Nemusi to byt uplna becka sci-fi/horor/akce

Popozeraj na stary znamy www.toutube.com . Je tam vela ukazok filmov v roznych jazykoch, niektore dokonca aj so suhlasom/prip. vlozene priamo vyrobcom/distributorom filmu.

Oprava: ... www.youtube.com ... ...