» Poradna » Programy

Nevzpomene si nekdo na nazev starsi hry?

Nevzpomene si tu nekdo na nazev teto starsi hry - hra mohla vzniknout mezi roky 1998 - 2005. Hra byla pro vice hracu v ramci lan, ale mohl ji hrat i jeden hrac. Slo o 2D arkadu s pohledem ze shora (jako u gta1). Ve hre jste ovladali vrtulove letadylko, se kterym jste letali na ruznych mapach, ktere byly zaroven jakymsi bludistem, snazili jste se najit protihrace a pomoci ruznych zbrani, ktere jste na mape sbirali (rakety, miny a jine) jste se je snazili sestrelit. Hra byla kompletne v cestine, ale nejsem si jisty, jestli ji vytvareli primo cesi (mohlo jit o vyborny preklad). Bohuzel na vic si uz nevzpomenu. Za kazdy navrh budu vdecny. Diky.

Odpovědi na otázku

Hele zkusil bych asi hledat nějaká klíčová slova... https://www.google.cz/search Třeba Tě podle obrázku něco trkne...

Nic podobného jsem asi nehrál, no aspon ti pomužu tim že se to posune nahoru :/