» Poradna » Mobily

Nevyvážená hlasitost u sluchátek na telefonu

Dobrý den, mám menší problém. Mám Bluetooth sluchátka Honor Flypods Lite a poslední dobou mám problém s tím, že jedno sluchátko je hlasitejší než to druhé. Ušním mazem to 100% způsobené není, ale není nějaká cesta jak je mohu znovu vyvážit, něco jako směšovač ?

Odpovědi na otázku

tak snad je v tom telefonu nejake nastaveni zvuku

Ovšem že je, ale kdyby tam bylo řešení tak bych to sem nepsal.

no vzhledem k tomu, ze ani nejsi schopny napsat na jakem telefonu s jakym systemem, tak reseni neuhadnu

Dobře, Honor 8X, Android 10Zapomněl jsem to napsat, to neznamená že toho nejsem schopný, děkuju za pochopení.

a zkousel jsi na jinem telefonu, jestli je to i tam stejne?