» Poradna » Programy

(nevyriešené)-Vista 32 bit a soundmax zvuk. driver

ahoj.Mám vistu 32 bit sp1 a motherboard asus m2n sli deluxe kde je integrovana zvukovka ADI 1988B.K nej je ovladac soundmax.Problem je v tom ze aj ked mam nastavene 5+1 repro hraju iba 2 a subwoofer.toto iste robi aj v xp pro ale tam existuje taky opravny update- kb 888111.Neviete ci nieje nieco take aj na vistu? dakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

Zkus vyhledavani.

skus odtud jeto sice z vebu lenovo ale jeto soudmax pro vistuwww-307.ibm.com ...