» Poradna » Mobily

Nevolá mi mobil

Dobrý denMám prestigio ale mám s ním takový problém že nedokáže volat jakmile chci někomu zavolat tak se mi ukáže ikona ale nevyzvaní a když mě někdo volá tak jsem prý nedostupný i když mám dobrý signál i kredit. Co s tím??

Odpovědi na otázku

Nemáš zapnutý letový režim?

Reset do továrního nastavení.Pokud to nepomůže, tak vyhodit tu "věc" a koupit si mobil od nějakého výrobce telefonů.

To je v pohodě, to mobily dělajíMi taky ještě žádný mobil nevolal, většinou mi volají osoby, co ten mobil vlastní

A máš tam origo andr, nebo jsi zkoušel upgrade. Pokud ano, zkontroluj IMEI.

A @ sms mms pise a odesila ?Vymen simku nebo uprav a pak prijdi rict

a nemas tam nejaku aplikaciu co by to odchytavala? napr. Viber - ten casto prichadzajuce hovory blokujealebo aplikacia co naozaj blokuje telefonovanie - nenastavene prava?