Nevlastní někdo PC na mothafuckaboardu ASUS AV7-M?

Montovala se do desktopů HP(asi Prestigio)... Narazil jsem na témě nepoužitý kousek v jednom PC bazáru a kromě zvukovky Sounblaster je na ni i čip Connextant BT 869 KRF (na takovém podivném můstku), na plošném spoji se píše ASUS MTV - LCD TV. Vedle čipu je akorát nějaký 5 kolíkový konektor hranatého tvaru - atypická přípojka na S-Video - in/out??? Nemáte někdo tušení k čemu to je dobré??? Stáhnul jsem nějaký manuál z FTP ASUSu, ale tam o tom nic nepíšou...

Odpovědi na otázku

Kdybys ten název opsal bez chyb, dozvěděl by ses (Google), že Conexant BT 869 KRF je video-out procesor, neboli DA převodník. Takže na tom divném konektoru bude asi S-video a/nebo composit.