» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nevíte, jak se zbavit "neviditelného okna"

Dobrý den mám takový problém že v dolním pravém rohu mé obrazovky je nějaké neviditelné okno nebo něco takového a nemůžu kvůli tomu kliknout na stránku, otevřít chat na facebooku. Nefunguje to ani na normální ploše ne jenom v prohlížeči. Nevíte jak se toho zbavit ?

Odpovědi na otázku

Podívej se do Správce úloh, jestli v seznamu běžících programů není neobvyklý program, který dělá "neviditelné okno", a případně ho ukonči.Spuštění Správce úloh: CTRL+ALT+DEL a v menu zvolit Správce úloh.Nebo může pomoci vypnout a zase zapnout počítač.

Dekuji problem uz jsem vyresil pres spravce uloh .

V Systernal suite (freeware) najdeš příslušnou utilitu, co ti zobrazí všechna okna (ať už viditelná, nebo ne), a vypíše, které okno patří jaké aplikaci. Té aplikace se pak zbavíš (např. odinstalací), a vyřízeno. Tedy, pokud důvodem není nějaké to malware - pak jako správný BFU ("blbej Franta uživatel") začni volat o pomoc.

já to znám jako Bloody Fu*king User, ale daleko to není

Děkuji za aktivitu.Problem vyresen.

U mě to dělal Origin, stačilo ho vypnout a okno bylo fuč :)