» Poradna » Programy

Nevite interpreta pisne ktera hraje pri reklame: HVB BANK ?

Vim ze tuto pisen davali tak pred tremi roky na MTV, VIVE atd. ale nyni si za boha nemohu vzpomenout od koho je. Diky moc za jaky kolik tip!

Odpovědi na otázku

??

lamb?

   Air : All I need  tohle řiká google, ale ta reklama je prje z roku 2005, ale zkusit to mužeš...

Air to neni... HELP ME PLEASENEDELA NEKDO V HVB bank ze by to zjistil .-)

hooverphonic?

Je to song All I Need od francouzské kapely Air ... a nikdo se se mnou nehádejte, já to právě poslouchám a je to starý minimálně rok ...

no a v tech starsich sou hooverphonic - eden a jeste jedna...:)

jo asi air, prohlídni si tuhle stránku je tam seznam reklam + songy http://twentyone.uw.hu/allentries.php