» Poradna » Programy

Nevim si rady whatsApp

Zdarec, mám krapet zapeklitou otázku. Na mém starém tel čísle jsem používal whatsApp. Problém je, že to bylo firemní číslo, které bylo momentálně zrušeno (pozastaveno) a dostane ho nový majitel. Já mám nové tel. číslo. Kde jsem stáhnul aplikaci a normálně se příhlasil, mám tam všechny kontakty, vše je OK.Moje otázka zní :D dostane se potom nový majitel mého starého tel. čísla k mím starým konverzacím nebo ne?

Odpovědi na otázku

Ne

ke konverzacím ne, ty jsou uloženy na tvém iCloudu nebo Google Disku

Jestli mas i presto strach, ze novy majitel drive registrovaneho cisla se ti dostane k tvemu WA, jako ze ne - nedostane, tak si nastav dvoufazovy overovani a mas to jistotku.