Nevím si rady s výběrem grafické karty

Zdravím, zanedlouho si budu kupovat novou sestavu a vůbec si nevím rady s výběrem grafiky. Moje představa je okolo 5000 tak aby dobře zvládala hry a celkově multimedia (především kvalitní zobrazení filmů DVD na LCD). Za případnou odpověď předem moc děkuju.

Odpovědi na otázku

jednoznačně Leadtek 6600GT a máš vystaráno:)Věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti.

Doporucuji nvidii 6600GT. Napr. tuhle: Leadtek Winfast PX6600GT Extremehttp://www.czechcomputer.cz/product.jsp

GeForce 6600 GT je jednoznačná volba dá se sehnat už něco kolem 5500-5800 s daní , nic lepšího v té ceně není . jinak Radeon 9800 PRO 128 MBDDR 256-bit se dá nová koupit za 4800 s daní a to je taky solidní karta(club 3D)

GeForce 6600 nebo 6600GT (podle toho kolik se Ti bude chtit investovat) od Leadteku.