» Poradna » Programy

Nevím název hry

Dobrý den, nemůžu najít název hry. Je to jednoduchá "blbovina": dvě otázky, lze vybrat vždy jednu navrhovanou odpověď. Např. : týdenní práce v kamenolomu - nebo - dva dny skákat jen po jedné noze. Zkoušel jsem hledat obecný popis hry, ale nedaří se.Děkuji. //Smazán troll "rolle"/"Kiss Hády"/"Korong" (jinak též "rouška", "joachym" nebo "host").//

Odpovědi na otázku

Na skákání po jedné noze, ani na práci v kamenolomu nepotřebuješ počítač

A jéjej, co na tuhle odpověď dodat :) Snad jen, že to po mě chce máma. Viděla to prý v Prostřenu a název hry tam neříkali. Mě je to úplně jedno. Teda kromě toho, že bych jí rád pomohl.

Není to náhodou https://www.youne.cz/to-nebo-to/ ?

Ano, to je ono. Mám vyřídit poděkování za název.

Ještě bych radši dodal :) Neví někdo název té hry?Aby někdo nenapsal: Díky za info. Když tam vlastně není žádná otázka.

aho asi mislíš tuhle hru posilam ti odkazhttps://www.youne.cz/to-nebo-to/

Zdravím, rád bych se přidal do diskuze o tom že nevím název hry :P.. Hra je 2D a máte zde levely od 1 až po nevím 100+.. Jsou to vlastně patra, každé začíná na dřevu, patra můžete vylepšovat a přidávat k nim zbraně, jednu si pamatuji "několik lup za sebou které střílí paprsky.." Je to něco jako věž, grafika je jednoduchá.. Cílem hry je porazit věž proti vámi.. Předem děkuji za odpověď.