» Poradna » Mobily

Nevím jestli mám zavirovanou SIM

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli,jestli nevíte něco o tom co mi dělá telefon.Jednoho dne se začal sám od sebe vypínat a dělat si co chtěl,Tak jsem si SIM kartu přehodil do náhradního a ten po minutách začal dělat to samé.Tak jsem si nechal udělat novou SIM kartu,ale problémy stále přetrvávají.Proto bych se chtěl zeptat jestli se nejedná o nějaký VIR,který SIM karty napadá?? Budu rád za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

Tak o zavirované SIM jsem teda ještě neslyšel.

Teoreticky SIM kartu je možné zavirovat, potřebuješ ale k tomu mít soukromý klíč, jinak do ní nenainstaluješ java applety. (viz. https://www.defcon.org/images/defcon-21/dc-21-pr... )Ale zavirovaná SIM nedokáže vypnout telefon, to je blbost.

Podle toho co popisujete, to vypadá, že ten záhadný virus napadl nejen Váš mobilní telefon a SIM kartu, ale dokonce napadl i Váš rozum, protože něco takového nemůžete snad myslet vážně. Horká koupel, studený obklad a čaj s medem Vám dozajista pomohou. Dejte vědět tak za 3 dny, jak to s tím virem vypadá.

Myslím, "Jirko", že jsi na tom přesně tak pitomě, jako ten "lulín" nad tebou.

Jestli jsem na tom tak pitomě,můžu se zeptat co jsem napsal špatně ?

Dobře já se tedy dám čaj s medem. A omlouvám se vám za tuto otázku.

Konecne slovo chlapa! Pockat, caj s medem? Tak bohuzel...

Mobil je jaký ?OS nebo bez. Třeba v mém Siemens A 55 jsem vira eště neměl

Ne, SIM opravdu zavirovanou nemáš. To bude rukama...

Pre zaujimavost, nieco o SIm kartach zo starsieho Def-Conuhttps://www.youtube.com/watch