» Poradna » Mobily

Nevím jak zablokovat odesílatele nemravných mailů

Jak zablokovat odesílatele nemravných mailů

Odpovědi na otázku

Rafinovaně.

Aby vse slo do spamuZrusit emailovou adresu a udelat novou kde ti budou nabidky posilat jen roboti

Rodiče vás nenaučili pozdravit, když někam vlezete?

Od kdy troll zdravi?

Když se snaží, aby se dotaz tvářil jako skutečný?

Někteří trollové, kteří mají IQ aspoň 50, umí i pozdravit, aby jejich dotaz vypadal uvěřitelně Ale pak je tady v poradně nejspíš jeden s IQ houpacího koně a ten plodí tento typ trollích dotazů jak přes kopírák, vždycky jako suchou oznamovací větu bez pozdravu, ale vždy poctivě podepsaný celým jménem a příjmením

Já bych to zkusil nějakým pravidlem do filtru.

Prestat se registrovat na gay seznamkach?